PETRAŠIŪNŲ BENDRUOMENĖS CENTRAS ŠVENTĖ KAUNO GIMTADIENĮ

Nemuno ir Neries glėbyje užgimęs Kaunas savo gimtadienį minėjo ypatingai. Jo laukė ir didysis ,,Santakos ” savaitgalis, antroji ,,Šiuolaikinės Kauno mito trilogijos” dalis.

Miestas pakvietė savo gyventojus atsisukti į upę, susijungti su ja .

Programos dalis : Bendruomeninis kultūrinis maršrutas ,,Švęskime upę!”, kur dalyviai kanojomis, valtimis ir savadarbiais plaustais keliavo upių tėvu – Nemunu.  Petrašiūnų bendruomenės centro nariai dalyvius išlydėjo su dainomis, o taip pat   pavaišino visus  namine duona ir ,,gervės” kiaušiniais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content