Kaunas švenčia Kovo 11-ąją!!!

Petrašiūnų seniūnija sveikina visus su trisdešimtuoju laisvės pavasariu ir kviečiame prisijungti švenčiant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną!

„30 LAISVĖS PAVASARIŲ“ Pagrindiniai renginiai:

Kovo 11 d.

10 val.  Šv. Mišios Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje (Nepriklausomybės a.14A)

10 val. Šv. Mišios, kurių metu skambės Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, kompozitorės Zitos Bružaitės liturginis kūrinys Vilties mišios,  Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

11 val. Moksleivių ir visuomeninių organizacijų eisena nuo Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį.

11 val. Automobilių entuziastai rinksis S. Dariaus ir S. Girėno stadione ir iš transporto priemonių suformuos skaičių 30 bei Lietuvos atgimimo simbolį – Gediminaičių stulpus. Daugiau informacijos apie renginį rasite paspaudę čia.

11.30 val. Kariljono muzikos koncertas. Kariljonu skambins Julius Vilnonis. Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis.

12 val.  Iškilmingas minėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija, Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-sios rinktinės jaunųjų šaulių pasižadėjimo ir šaulių priesaikos ceremonija, gėlių padėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

 12.40 val. Šventinis koncertas. Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Dalyvaus atlikėja Aistė Pilvelytė, grupė „MAN-GO“ ir Donatas Montvydas.

Vyks kūrybinės vėjo malūnėlių, trispalvių atminimo dovanėlių gaminimo dirbtuvėlės.

17 val. Šventinis koncertas Nepriklausomybės aikštėje. Dalyvaus grupės „Flash Voyage“, Garbanotas“, atlikėjas Mesijus, „KAnDIs“. Šventinis fejerverkas.

Renginių metu gali būti fotografuojama ir filmuojama.

Visą renginių programą rasite čia

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content