Kaunas švenčia Kovo 11-ąją!

Kovo 7 d.

17:30 – Kovo 11-osios šventė  „Pavasariui – Saulei – Gyvenimui“

Šventėje dalyvauja Daumantų muzikantai, vaikų lopšeliai – darželiai: „Girstutis“, „Malūnėlis“, dainos studija „Pasaka“, „Kovo 11-osios gimnazija“. Šventės vedėjas – aktorius Petras Venslovas.

Įėjimas su kvietimais. Kvietimai dalinami Girstučio kultūros centre (31, 32 kab.) Tel.  pasiteiravimui  837 456727, 837 454480

Dailės paroda ATGIMIMAS

Kauno dailininkų klubai „Meno sparnai“ ir „Sfinksas“ kviečia dalyvauti tradicinėje dailės parodoje, skirtoje Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai  – Vasario 16-ajai ir Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės  atkūrimo dienai, paminėti.

Parodos vyks vienu metu vasario 15 d. – kovo 12 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, Kauno „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.

Vieta: „Girstučio“ kultūros ir sporto centras, Kovo 11 – osios g. 26, Kaunas, Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2, Kaunas

 

Kovo 9 d.

13:00 –  Šventinis koncertas „Mano vardas – Lietuva“

Dalyvauja Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis” 3 klasės jaunučių choras  ir Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos jaunučių choras.

Vieta: Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius, K. Petrausko g. 31, Kaunas

 

Kovo 11 d.

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS – KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS KAUNE

10:00 –  Šv. Mišios Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

10:00 – Šv. Mišios Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje (Nepriklausomybės a.14A).

11:30 – Pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

11:45 – Kariliono muzikos koncertas su Juliumi Vilnoniu.

12:00 –  Iškilmingas minėjimas, Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija,Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-sios rinktinės jaunųjų šaulių pasižadėjimo ir šaulių priesaikos ceremonija.

12:40 – Šventinis „Biplan“, Sinickio, „Colours Of Bubbles“ koncertas.

*Renginys fotografuojamas 

13:00-15:00 – Kūrybinės dirbtuvės: tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“

Išauskite savo mintis ir jausmus apie Lietuvą ir Lietuvai. Sukurkite savo mažą tapiseriją, kuri taps vieno didelio kūrinio – dovanos Lietuvai dalimi.

Registracija: Tel.  8 612 15828.

Vieta: Kauno kultūros centras, Tekstilės studija „Gijų sodai“ (200 auditorija), Kęstučio g. 1, Kaunas.

13:30 – šventinė popietė, skirta Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Pasaulio lietuvių metams.

Lietuvių laisvės dieną,  prisiminimais apie lietuvių kovas už Nepriklausomybę dalinasi Kovo 11-osios signatarai, tremtiniai. Rimutės Balnienės parodos „Šilko simfonija“ atidarymas. Muzikinę programą  dovanoja dainuojamosios poezijos atlikėja Jūratė Dailydėnienė (gitara, smuikas), Daiva Mažeikaitė (kanklės) ir Sofija Ramanauskaitė (solistė).

Renginio vedėjai:  Dalia Poškienė, Vincė Vaidevutė Margevičienė

Renginio organizatoriai: Lietuvos universitetų moterų asociacija (LUMA) ir , Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) Kauno filialas

Vieta: Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos salėje, Laisvės al. 39, Kaunas

15:00 – Chorinės muzikos koncertas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai „Laisvės varpas“.

Dalyvaja Kauno kultūros centro mišrūs chorai „Diemedis“, „Gintaras“, „Ainiai“ ir vyrų choras „Perkūnas“.  Vedėjas Edvinas Vadoklis.

Vieta: Kauno kultūros centras, didžioji salė, Kęstučio g. 1, Kaunas. 

20:00 – Kovo 11 – osios laužai

Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono organizuojamo renginio metu kviestiniai svečiai renginio dalyviams primins kovo 11-osios svarbą, bus  žaidžiami kariniai žaidimai (minos metimas, virvės traukimas, estafetė mažiesiems), dalinama karinė košė ir arbata, vyks inžinerijos bataliono šauktinių grupės „Koncertina“ ir  Kauno Vaiku ir Moksleivių laisvalaikio centro atstovių, Gabrielės ir Gretos muzikiniai pasirodymai.

Vieta:  Prie Kauno pilies, Pilies gatvė 17, Kaunas

12:00-17:00 Nemokamas Kauno miesto muziejaus skyrių lankymas:

Rotušės skyrius  (Rotušės a. 15),

Pilies skyrius (Pilies g. 17),

Tautinės muzikos skyrius (L. Zamenhofo g. 12),

M. ir K. Petrauskų skyrius (K. Petrausko g. 31).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content