Kaunas minės pasaulinę nerūkymo dieną

Kaunas minės pasaulinė nerūkymo dieną

2018 m. gegužės 31 d. pasaulis 29-ąjį kartą minės Pasaulinę dieną be tabako.

Kaip jau tapo įprasta, Pasaulinė diena be tabako bus pasitinkama su akcija „Obuolys vietoj cigaretės!”. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras norėdamas informuoti visuomenę apie rūkymo daromą žalą žmogaus sveikatai kvies gyventojus vietoj dūmų pūsti burbulus ir cigaretę iškeisti į obuolį, kaip daug sveikesnį pasirinkimą.

Gegužės 31 d. programa Kauno mieste:

11.30–12.00 val. Akcija „Pūsk burbulus vietoj dūmų“ (Steigiamojo Seimo aikštė).

12.10–12.45 val. Eisena ir obuolių dalinimas (nuo Steigiamojo Seimo aikštės iki Kauno pilies prieigos prie pėsčiųjų tilto)

12.45 val. Moksleivių festivalis „Mokykla be dūmų“ (prie Kauno pilies).

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos specialistė, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. [email protected].

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content