Kaunas – Europos kultūros sostines 2022

Prisijunk prie Kultūristų –
„Kaunas 2022” savanorių

Tapk šiuolaikinės kultūros sostinės bendraautoriumi!

Kovo 5 d. 18 val. M. Žilinsko dailes galerijos (Nepriklausomybes a. 12, Kaunas) mažojoje salėje startuoja „Kaunas 2022“ savanorystės programa, į kuria kviečiame jungtis visus, norinčius prisidėti ir kurti šiuolaikine kultūros sostine kartu.
Pagrindinis „Kaunas 2022“ tikslas – pristatyti aukščiausio lygio tarptautinę kultūrinę programą ir pakviesti visus miestiečius tapti aktyviais savo miesto kūrėjais. Tokiu būdu auginti atvira miestą, kuriame pasitikima ateitimi.
Savanoriai – svarbi šio projekto komandos dalis, kuri savo energija, entuziazmu ir svetingumu pakelia kiekviena „Kaunas 2022” renginį į naują lygmenį. Todėl ir pavadinome juos Kultūristais.

Kas yra Kultūristai?

Kultūristai – projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ savanoriai, savo energija ir kultūriniais raumenimis keliantys miesto kultūrą į naują lygmenį.

Kodėl verta tapti Kultūristu?

·         Įgausi naujų įgūdžių

Pamatyk daugiatūkstantinių renginių organizavimą iš arti ir prisidėk prie jų sėkmės. Dalyvauk savanorių mokymuose, įgauk svetingumo, lyderystės, ekskursijų vedimo įgūdžių ir tapk savo miesto ekspertu.

·         Užmegsi naujų pažinčių

Sutik ne tik daug žinomų kūrėjų ir artistų, tačiau ir bendraminčių bei kitų savanorių, būk kultūringo šurmulio centre.

·         Prasmingai leisi laiką

Kiekvienas priimtas svečias ar nufotografuotas renginys – ne šiaip sau darbas, o tikslingas žingsnis kuriant šiuolaikinę kultūros sostinę.

·         Mėgausiesi unikalia patirtimi

Europos kultūros sostine Kaunas bus tik vieną kartą. Patirk metus trunkančią programą kartu su miesto bendruomene, pamatyk renginių įvairovę, džiaukis ir dalinkis neužmirštamomis akimirkomis.

 

Ką veikia Kultūristai?

  • Informuoja lankytojus
  • Veda ekskursijas
  • Padeda pasiruošti renginiams
  • Valdo lankytojų srautus
  • Fotografuoja ir filmuoja
  • Rašo straipsnius
  • Platina informaciją apie renginius
    Ir daug kitų veiklų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content