Kaunas 2022 | Atsiminimais gyvos gatvės

Medžiams nusidažius geltonais ir raudonais atspalviais bei orui prisipildžius rudeniškos gaivos, miestą apgaubia susikaupimo nuotaika, padedanti atsikvėpti nuo nuolatinės skubos. Tai pats tinkamiausias metas refleksijoms, bendravimui bei pasakojimams. Atsiminimai nugula už daugiabučių langų, vingiuojančiose gatvėse, pageltusiuose laiškuose bei nuotraukose. Vieni – ypač asmeniški, kiti – formuojantys bendruomenės, miesto ar šalies identitetą. Laikas juos pažadinti.

„Kaunas 2022“ komanda

Nors Migelis de Servantesas rašydamas frazę: „Ir sienos turi ausis“, kalbėjo apie nerimą, kad kiekvieno pokalbio kažkas gali klausytis, tačiau Istorijų festivalis į miesto sienas kvies pažvelgti kiek kitaip: kaip į džiaugsmingų ir skaudžių įvykių liudininkes, laukiančias, kol kažkas jas prakalbins. Spalio 8–11 dienomis, Istorijų festivalio metu, klajojant po prisiminimų miestą užsuksime į lietuviško kultūros elito gyvenimo akimirkas mačiusią Vaižganto gatvę. Su audiogidu žingsniuosime per vieną Kauno trumpiausių – Žemuogių gatvę, o miesto centre galėsime išjausti specialiai mums dirbtinio intelekto sugeneruotas tremties istorijas.

Visa programa yra čia

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content