Karaliaus Mindaugo karūnavimo minėjimas

         Etninio paveldo bendruomenė „Kauno  Veršva” liepos 6 d. 20 val. kviečia kauniečius ir miesto svečius drauge paminėti Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną prie degančio „Veršvų piliakalnio aukuro 21 val. drauge sugiedoti Lietuvos valstybės himną,prisiminti gynybinio  „Veršvų”piliakalnio  istoriją, (bendruomenės pirmininkė Stasė Mickutė), paklausyti Kauno etnografinio ansamblio „Sūduva” dainų (Vadovė Teresė Varnagirienė išgirsti poetės Julijos Augustauskienės deklamuojamų eilįų ne tik apie „Veršvų” piliakalnį .

  Apie Aukštaitijos Anykščių piliakalnį prisiminimais dalinsis”Consilia academica” pirmininkas akademikas (miškininkas) Leonardas Kairiūkštis.

     Gęstantį vakaro  saulėlydį  palydėsime liaudies dainomis,šventiška nuotaika ir džiugiais įspūdžiais nuo „Veršvų” piliakalnio.

 

Šventės mecenatas vaišins gaivinančiai gėrimais ir saldumynais .

Užlipti ant „Veršvų „piliakalnio jau galima ką tik įrengtais patogias laiptais.

„Veršvų” piliakalnis yra Vilijampolėje, Raudondvario pl..(važiuoti troleibusais: 7 ir 11 arba maršrutiniai autobusais Raudondvario kryptimi.

Išlipę Gervių stotelėje  matysite rodyklę „Veršvų” piliakalnis.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Organizatoriai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content