Kalėdinių eglučių surinkimo akcija

Kaip ir kasmet, po didžiųjų metų švenčių bus vykdoma kalėdinių eglučių surinkimo akcija. Nuo pirmadienio Centro seniūnijoje žaliaskares ir jų šakas į žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę išveš bendrovė „Kauno švara“. Eglutės bus renkamos sausio 3–31 dienomis.

Vietose, kur nebus įmanoma pastatyti nupuoštoms eglėms skirtų specialių konteinerių, kauniečiai žaliaskares galės palikti greta buitinių atliekų konteinerių tam skirtose aptvertose zonose.

Eglutes ir eglių šakas bus galima išmesti šiose vietose:

  1. Prie automobilių stovėjimo aikštelės „Žemyn upe“ / Kauno pilis;
  2. Prie automobilių stovėjimo aikštelės šalia Kęstučio g. ir Vytauto pr. sankirtos;
  3. Perkūno al. 4 (aikštelė);
  4. Prie automobilių stovėjimo aikštelės šalia Girstupio g. ir Šiaulių g. sankirtos;
  5. Prie automobilių stovėjimo aikštelės šalia Šv. Gertrūdos g. ir Gimnazijos g. sankirtos;
  6. Prie sporto aikštelės už Kęstučio g. 55;
  7. Prie Trakų g. ir Krėvos g. sankirtos;

Kauno miesto savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content