Kalėdinės dirbtuvės

Š.m. lapkričio 27 d. ir 28 d. 18 val., Lampėdžių bibliotekoje, Romuvos g. 48, vyks kalėdinių eglučių ir vainikų gamybos dirbtuvės. Eglutes ir vainikus bus gaminamos iš samanų. Visomis reikalingomis priemonėmis  pasirūpinta.
Prašome registruotis iki lapkričio 20 d. el. paštu [email protected] arba telefonu + 370 698 85678, nurodant vardą, pavardę ir ką norėtumėte gaminti (eglutę ar vainiką).
Renginį organizuoja Lampėdžių bendruomenės centras.
Renginys finansuojamas SAD ministerijos lėšomis pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content