Kalėdinė bendruomenės šventė „Žaliakalnio girlianda“

Kalėdinė bendruomenės šventė „Žaliakalnio girlianda“

Kai ausis ima žnaibyti šaltukas, o aplink pakvimpa mandarinais, suprantame, kad svarbiausia ir jaukiausia žiemos šventė – šv. Kalėdos – jau čia pat! Tuomet belieka išsikepti kvapnų pyragą, griebti į parankę mylimą žmogų ir, užvertus galvą į dangų, ieškoti aukščiausios eglės.

 

Gruodžio 12 dieną Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius taps tarpukario šv. Kalėdų dvasia dvelkiančiais namais, kurių durys atviros visiems, o viduje skamba kalėdinė muzika ir įtraukiantys pokalbiai. Susitikime ir drauge sukurkime mūsų visų šventę, simboliškai pavadintą „Žaliakalnio girlianda“. Patikėkite, čia atrasite ir dangų siekiančią Kalėdų eglę!

 

Šventės metu laukia:
? 14–16 val. Edukacinės-kūrybinės veiklos: muziejaus edukacinis užsiėmimas „Svečiuose pas muzikos instrumentus“, visiems atviros dirbtuvėlės, veiks „Kalėdinis paštas kaimynui“, kt.
? 14–18 val. Meno ir amatų mugė
? 16–17 val. Kalėdinis koncertas. Specialia programa džiugins Žaliakalnio senjorų choras „Gaida“ (vad. A. Paulauskas)
? 17 val. Eglutės įžiebimas: Žaliakalnio bendruomenės kurtos girliandos pristatymas
? 17.15 val. Bendros vaišės: sušildanti košė, arbata ir jaukūs pokalbiai

 

Žaliakalniečiai (dvasia, kūnu ar mintimis), ne tik dalyvaukite šventėje, bet ir kurkite ją kartu!

 

Organizatoriai: Bendruomenės centras „Žaliakalnio Aušra“, Kaunas 2022 Fluxus Labas! Žaliakalnis, Kauno miesto muziejus, Žaliakalnio seniūnija
Partneriai: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Žaliakalnio bendruomenės centras „Spindulys“
Rėmėjai: UAB Lipnus, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

https://www.facebook.com/events/784041485353447/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content