,,KAIMYNŲ KAIMYNAS 2022″

Sveikiname konkurso „Kaimynų kaimynas 2022“ dalyvius ir nugalėtoją!

Jau ne pirmus metus, Petrašiūnų seniūnijos ir policijos  skelbiamas konkursas „Kaimynų kaimynas“ padeda mums atrasti vis daugiau žmonių šalia kurių gera gyventi, kurių parodytas dėmesys sušildo, padeda ir įkvepia kitus geriems darbams. Jų aktyvumo užtenka ne tik šeimai, draugams bet ir visiems kaimynams! Ačiū Jums už gerumą, laiką, kurį skiriate kitiems, už visas iniciatyvas!

Šiemet nominacija už kaimyniškiausią iniciatyvą, kaimynų sutelktumą bendrai veiklai, atiteko Reginai Pupalaigytei–  tikrai Laivelių gatvės  KAIMYNŲ KAIMYNEI!!!

Šventinės akimirkos

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content