Kad šventės nevirstų tragedija

Pasitinkant Naujuosius metus dėl nesaugiai naudojamų fejerverkų dažnai įvyksta nelaimės. Todėl Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas paruošė atmintinę „Atsargiai – pirotechnika”.

Siekiant išvengti gaisrų ir skaudžių nelaimių, primename gyventojams, kad daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose draudžiama užgriozdinti ar užkrauti įvairiomis medžiagomis ir įrenginiais balkonus, lodžijas, liukus, angas ir įėjimus, pavojinga bendro naudojimo patalpose kaupti nenaudojamus namų apyvokos daiktus, šiukšles.

Taip pat primename, kad prasidėjus Naujiesiems metams žalų kyla ne tik dėl fejerverkų, pasitaiko ir vandalizmo atvejų, vagysčių. „Per šventes palikti tušti namai tampa masalu vagišiams, todėl išvykstant ilgesniam laikui rekomenduojama informuoti artimus kaimynus, kurie atkreiptų dėmesį į triukšmą bute, kaukiančią signalizaciją, paliktas praviras duris, langus, bute besilankančius nepažįstamus žmones. Taip pat išeinant reikėtų atkreipti dėmesį, ar durys užrakintos, ar signalizacija tinkamai įjungta, ar gerai uždaryti langai ir t.t.

Informaciją parengė Centro seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content