Juozo Grušo memorialinis muziejus kviečia !

Vasario 6 d., ketvirtadienį, 18 val. Maironio lietuvių literatūros muziejaus padalinys Juozo Grušo memorialinis muziejus kviečia į pokalbių valandą „Laikinosios sostinės išskirtinumas: asmenybės, stiliai, mados“ iš ciklo „Kauno salonų kultūra“.

Dalyvaus režisierius Gytis Padegimas, Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas, dramaturgas Gediminas Jankus, architektūros istorikė Jolita Kančienė.

 

Režisierius, aistringas prieškario Lietuvos ir Kauno kultūros tyrinėtojas Gytis Padegimas papasakos apie įdomiausias to meto laikinosios sostinės asmenybes. Istorikė Jolita Kančienė dalinsis įžvalgomis apie tarpukario architektūros ir dizaino išskirtinumą, mados įdomybes. Rašytojas, turtingos senovinių gramofonų, radijo imtuvų  ir plokštelių kolekcijos savininkas Gediminas Jankus papasakos ne tik apie unikalius eksponatus, bet ir pademonstruos, kokių muzikos įrašų savo salonuose klausėsi senieji kauniečiai.

 

Mūsų adresas: Kalniečių g. 93

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content