Juozo Budraičio fotografijų parodos „Mano kinas“ atidarymas

 

 

Š. m. sausio 27 d. Gričiupio seniūnijoje „Girstučio“ kultūros ir sporto centre atidaryta aktoriaus, diplomato, fotomeninko  Juozo Budraičio fotografijų paroda „Mano kinas“.

 

Atidarymą pradėjo parodos globėjas  LR seimo narys Kazys Starkevičius, kuris papasakojo kaip gimė idėja surengti parodą Kaune. Juozas Budraitis pristatydamas savo darbus apžvelgė ir ankstesnes savo fotografijų parodas. Aktoriaus fotografijų parodos, rodytos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, susilaukė daug gerų fotografijos žinovų atsiliepimų.

Parodos atidaryme dalyvavo seimo nariai Vida Marija Čigriejienė, Rimantas Jonas Dagys, Arimantas Dumčius, Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė, Girstučio“ kultūros ir sporto centro direktorius Mindaugas Skvarnavičius, ir kt.

Juozas Budraitis (g. 1940 m. spalio 6 d. Liepynuose, Kelmės valsčius) – Lietuvos kino, televizijos ir teatro aktorius, diplomatas. Mokėsi Švėkšnos vidurinėje mokykloje. 1973 m. baigė teisę Vilniaus universiteto Teisės fakultete. 1981 m. baigė aukštuosius kino režisūros kursus Maskvoje. Nuo 1965 m. kino aktorius. 1979–1989 m. Kauno dramos teatro aktorius. 1989–1996 m. Lietuvos teatro sąjungos pirmininkas. 1996–2010 m. Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje kultūros atašė.

Kviečiame visus kauniečius ir miesto svečius apsilankyti parodoje.

714  717 719 720

722

724

727

731

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content