Jono Lukšės piešinių paroda

Vilijampolės seniūnijoje,  A. Stulginskio g. 61 adresu, veiks architekto ir kraštotyrininko Jono Lukšės piešinių paroda.

Vilniaus dailės institute architekto restauratoriaus specialybę įgijęs Jonas Lukšė ne vieną dešimtmetį dirbo paveldotvarkos sistemoje. Turėdamas ilgametę patirtį šioje srityje, metai iš metų atidžiai stebėdamas kultūros paveldo pokyčius Kauno mieste, J. Lukšė savo laisvalaikį paskyrė vertingų Lietuvos architektūros objektų įamžinimui dailės kūriniuose.

Kauno miesto savivaldybė J. Lukšę apdovanojo 3-ojo laipsnio „Santakos” Garbės ženklu (2011 m.).

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content