J.V. Žuko knygos pristatymas

Kovo 9-ąją (ketvirtadienį) 17.30 val. kviečiame į Vytauto Didžiojo karo muziejų, kuriame Sausio 13-osios įvykių dalyvis, buvęs Lietuvos Kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas pristatys naujausią autorinę knygą „Be užuolankų“ (leidykla „Vox altera“).

Knygos pristatymo metu garsusis Lietuvos generolas leitenantas supažindins su kario kasdienybe, pasidalins patirtimi tapus Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadu, žadą atimančiomis Sausio 13-osios įvykių, kurių epicentre buvo, istorijomis, taip pat papasakos apie išmoktas karines pamokas jam studijuojant Vokietijoje, vadovų akademijos generalinio štabo kurse.

Pristatymo moderatorius: plk. Aleksiejus Gaiževskis

 

Renginys NEMOKAMAS! Pristatymo metu bus galima įsigyti J. V. Žuko knygą, taip pat gauti rašytojo autografą.

Maloniai kviečiame apsilankyti knygos pristatyme!

Vytauto Didžiojo karo muziejaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content