J. Lukšės parodos atidarymas

Centro seniūnijoje, spalio 11 d. 17 val. atidaryta architekto-dailininko Jono Lukšės – Kauno senamiesčio istorijos, architektūros, meno, kultūros paveldo piešinių paroda.

Dailininkas pristatė piešinius, aptarė jų architektūrinius stilius, papasakojo istorinius faktus apie piešiniuose pavaizduotus pastatus, įdomias istorijas nutikusias piešiant. Centro seniūnas Marius Švaikauskas įteikė padėką architektui-dailininkui Jonui Lukšei už suorganizuotą parodą ir glaudų bendradarbiavimą.

Centro seniūnijos informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content