Įtrauktiems į gyvenamosios vietos neturinčių apskaitą

2016 m. sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo Nr. VIII-840 pakeitimo įstatymas Nr. XII-1919 (toliau – GVDĮ), kuriame nustatyta asmens pareiga deklaruoti gyvenamąją vietą bei numatytas baigtinis asmenų, kurie gali būti įtraukti į neturinčiųjų gyvenamosios vietos apskaitą, sąrašas. Vadovaujantis GVDĮ, asmenys, kurie iki GVDĮ įsigaliojimo buvo įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą prie Kauno miesto savivaldybės, privalo per 6 mėnesius deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą.

Informuojame, kad pagal galiojančius teisės aktus, skiriant piniginę socialinę paramą nepasiturintiems gyventojams, išmokas vaikams, paramą mirties atveju ir socialinę paramą mokiniams, išnuomojant ar įtraukiant į eilę socialinio būsto nuomai bei paramai būstui įsigyti ar išsinuomoti yra privalomas asmenų gyvenamosios vietos deklaravimas.

Todėl asmenys, gaunantys piniginę socialinę paramą, stovintys eilėje socialiniam būstui gauti ir įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą, iki 2016 m. liepos 1 d. turėtų deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą

Asmenys, kurie nevykdys GVDĮ nuostatų nuo 2016 m. liepos 1 d. bus išbraukti iš Gyvenamosios vietos neturinčių asmenų sąrašo .

Centro seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content