Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vykusio „protų mūšio” akimirkos

Š.m lapkričio 25 d. Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė, vyr. specialistė Viktorija Sinkevičiūtė ir vyr. specialistė Daiva Girdauskienė, kartu su seniūnaite Egle Krikštaponyte ir seniūnaičiu Gintaru Praniuliu  dalyvavo „protų mūšyje”.

Projekto organizatoriai  „Pasidalinkime knyga“ Kauno apskrities policija  kartu su UAB „Kauno švara“  siekta skatinti knygų skaitymą bendruomenių tarpe, telkiant ypatingą dėmesį jaunimui, vykdyti vaikų ir jaunimo nusikalstamų veikų prevenciją, įtraukiant juos į prasmingo laisvalaikio leidimą.

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu buvo pastatytos ir įrengtos 8 mini bibliotekėlės, kuriose galite apsilankyti ir Jūs:

– Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariatoViešosios tvarkos valdyboje (Chemijos g. 4B);

– Kauno Švaroje (Statybininkų g. 3);

– Šančių vaikų dienos centre (Juozapavičiaus pr. 60A);

– Romainių bendruomenės centre (Medekšinės g. 17);

– Bendruomenių centrų asociacijoje (K. Petrausko g. 38);

– „Coffe inn“ (Laisvė al. 72);

– Girstos bendruomenėje (Gričiupio g. 11);

– Kauno kurčiųjų reabilitacijos centre (Jūratės g. 19).

Siekiant, kad kuo daugiau Kauno bendruomenės narių bendradarbiautų su policijos pareigūnais, susipažintų su projektu „Pasidalinkime knyga” iš arčiau ir toliau palaikytų bibliotekėlių iniciatyvą lapkričio 25 d. Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje (Vilniaus g. 33, Kaunas) vyko projekto „Pasidalinkime knyga“ baigiamasis renginys – Protų mūšis, kurio tema „Ar gerai pažįsti knygą?”. Šiame intelektualiame žaidime dalyvavo 5 komandos: Kauno miesto Savivaldybės administracijos seniūnijų atstovų komanda „Gričiupis“, Kauno bendruomenių centrų asociacijos atstovų komanda „Kaimynai“, Kauno bendruomenės centro „Girsta“ komanda, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų komanda „Policija“ ir UAB Kauno švara komanda  „Diktum Factum“.

Protų mūšis vyko penkiais etapais. Kiekviename etape sulaukta po dešimt klausimų. Atsakymui apgalvoti kiekviena komanda turėjo vieną minutę. Visus atsakymus vertino neutrali ir kompetentinga komisija. Niekas iš protų mūšio dalyvių nežinojo, kokie bus rezultatai. Kova buvo išties atkakli, kiekvienoje etapo rungtyje laimėdavo vis skirtingos komandos.

Galiausiai prizininke tapo Kauno bendruomenių centrų asociacijos atstovų komanda „Kaimynai“. Visoms konkurso komandoms buvo įteikti prizai (dovanų čekiai) bei organizatorių rėmėjų įsteigti prizai ir atminimo dovanos.

20151125_175122 20151125_175205

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content