Iniciatyva vienišiems senjorams – „Socialinis receptas”

Kauno miesto visuomenės sveikatos biuras pradeda įgyvendinti Socialinio recepto iniciatyvos projektą, siekiantį pagerinti senatvės pensijos amžiaus sulaukusių asmenų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą. Ši iniciatyva skirta senatvės pensijos amžiaus sulaukusiems asmenims siekiant stiprinti jų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą per jų įtraukimą į ilgalaikes nemokamas kultūros, sveikatingumo, neformaliojo švietimo ar kitas bendruomenėje ir savivaldybėje prieinamas veiklas. Projektas siekia įtraukti į veiklas ir kurti socialinius ryšius tarp asmenų patiriančiu vienišumo, atskirties, netekties išgyvenimą, prastą savijautą dėl lėtinių ligų ar kitų fizinės ar psichikos sveikatos sutrikimų, slaugančių to paties amžiaus asmenis ar tiesiog ieškantiems bendravimo.

Dėmesio! Dalyvavimas Socialinio recepto iniciatyvos veiklose yra nemokamas.

Jei Jūs susiduriate su vienišais, atskirtį jaučiančiais, ieškančiais veiklos senjorais, kuriems trūksta bendravimo, maloniai prašome juos nukreipti.

Daugiau informacijos bei registracijos forma svetainėje  https://pagalbasau.lt/socialinis-receptas/  arba telefonu +37067373593

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content