Informacija senjorams dėl paskaitos „Padėkime mūsų planetai“

Informuojame, kad Senjorų diena Lampėdžiuose ir paskaita „Padėkime mūsų planetai“ , kurią turėjo vesti  lektorė – biomedicinos mokslų daktarė gyd. Dalia Akramienė  Spalio 25 d., – neįvyks, dėl  susiklosčiusios ekstremaliosios  pandeminės situacijos. 

          Renginio organizatorius apie kitą renginio datą informuos,  būkime supratingi ir dėmesingi vieni kitiems, saugokime savo ir aplinkinių sveikatą.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content