Informacija namų administratoriams

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. rugpjūčio mėn. 5d. Nr. 831 nutarimo, dėl daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administravimo nuostatų patvirtinimo, 4 punkto, 4.3. papunkčiu, administratorius organizuoja patalpų savininkų naudojamo ir (ar) valdomo žemės sklypo priežiūrą.

Todėl Jūs privalote užtikrinti, kad nebūtų pažeistos Kauno miesto Tvarkymo ir švaros taisyklės, valyti ir prižiūrėti administruojamų namų kiemus bei nušienauti teritoriją bent vieną kartą per mėnesį (žolės aukštis turi būti ne daugiau kaip 12 cm). Nesilaikant minėtų reikalavimų Jums gali būti taikomos administracinio poveikio priemonės pagal administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsnį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content