Informacija Kauno m. viešojo transporto keleiviams

Asmenys deklaravę gyvenamąją vietą Kauno miesto savivaldybės teritorijoje:
• Sulaukę 80 metų ir vyresni;
• sulaukę pensinio amžiaus ir gaunantys šalpos pensijas, kurių mėnesinis pajamų dydis neviršija Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto valstybės remiamų pajamų dydžio;
• nuo 1939–1990 metų okupacijų nukentėję asmenys – politiniai kaliniai ir tremtiniai, buvusių getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniai;
• Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjai, nukentėję nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos.
už 3,5 EUR galės įsigyti terminuotąjį elektroninį 365 kalendorinių dienų (metinį) bilietą važiuoti autobusais ir troleibusais (išskyrus naktinius maršrutus) Kauno mieste. UAB „Autrolis“ ir UAB „Kauno autobusai“ informuoja, kad šie elektroniniai bilietai nebus platinami spaudos kioskuose ir nebus „įrašomi“ į keleivių turimas korteles. Šiems elektroniniams bilietams pildyti išleidžiamos naujos, tam skirtos elektroninės Kauno miesto kortelės.

Informuojame, kad nuo spalio 1 d. keičiasi autobusų ir troleibusų elektroninių bilietų punkto Islandijos pl. 209 darbo laikas:
I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.
V 7.30–15.00 val., pietų pertrauka 11.30–12.00 val.
Primename, kad elektroninius bilietus taip pat galima įsigyti ir papildyti kituose dviejuose punktuose:
Kauno viešojo transporto klientų aptarnavimo centre E. Ožeškienės g. 7
Darbo laikas: I–V 7.30–19.00 val.
UAB “Kauno autobusai“ autobusų parke Raudondvario pl. 105
Darbo laikas: I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.
V 7.30–15.00 val., pietų pertrauka 11.30–12.00 val.

Norėdamas įsigyti šį lengvatinį elektroninį bilietą, keleivis Kauno miesto kortelių aptarnavimo punkto darbuotojui privalės pateikti:
1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
2. dokumentą suteikiantį teisę į transporto lengvatą;
3. pažymą apie gyvenamosios vietos deklaravimą Kauno miesto savivaldybės teritorijoje. Pažyma turi būti išduota ne ankščiau kaip prieš 2 mėnesius iki prašymo pateikimo dienos.

Daugiau informacijos: nemokamu tel. 8 800 70 010, www.kvt.lt.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content