INFORMACIJA GYVENTOJAMS

AB Palemono keramikos gamykla birželio 28 d., 10 val. planuoja pradėti keramzito gamybą. Tai yra antrasis 2022 m. gamybinis ciklas.

AB Palemono keramikos gamyklos TIPK leidime yra numatyti neatitiktiniai teršalų išmetimai į aplinką, sukamosios keramzito gamybos krosnies paleidimo metu. Jų trukmė iki 6 valandų, periodiškumas iki 4 kartų per metus. Kadangi kuriama krosnis nedirbo nuo 2021 metų, kuriant šaltą krosnį gali rūkti dūmai iš kamino ir ,,šaltojo “ krosnies galo.Keičiantis temperatūriniam rėžimui, sureguliavus paleidimo traukas, šie požymiai išnyksta.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content