Informacija dėl Radvilėnų 1C, Kaune, griovimo ir tvarkymo darbų

Informuojame, kad 2018-10-25 pradėti pastato-sandėlio, pastato-kareivinių, negyvenamosios patalpos-garažo, kontrolinio punkto, pastato-degalinės, kitų inžinerinių statinių-kiemo statinių, esančių Radvilėnų pl. 1C, Kaune, griovimo (ardymo) bei šios teritorijos tvarkymo, medžių pjovimo, kelmų šalinimo, griovimo rangos darbai.

Darbų atlikimo terminas 2 mėnesiai. Esant nenumatytoms aplinkybėms, darbų terminas gali būti pratęsiamas papildomai 1 mėnesiui.

Prašome gyventojų kantrybės ir supratimo.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content