INFORMACIJA DĖL KERAMZITO GAMYBOS PRADŽIOS

AB Palemono keramikos gamykla planuoja pradėti keramzito gamybą 2023-03-17 d. 10 val.

Gamyklos TIPK leidime yra numatyti neatitiktiniai teršalų išmetimai į aplinkos orą sukamosios keramzito gamybos krosnies paleidimo metu. Jų trukmė iki 6 valandų, periodiškumas iki 4 kartų per metus. Kadangi kuriama krosnis kurį laiką nedirbo, kuriant šaltą krosnį gali rūkti dūmai iš kamino ir ,,šaltojo” krosnies galo.

Keičiantis temperatūros režimui, sureguliavus paleidimo traukas, šie požymiai išnyksta. Optimalų technologinį rėžimą sukamojo krosnis pasiekia per 48 valandas.

Apie cecho darbo pradžią Aplinkos apsaugos departamentą prie Aplinkos ministerijos ir kitas reikiamas spec. tarnybas gamykla informavo.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content