Informacija dėl įvairių atliekų tvarkymo

Primename, kad viešoje vietoje įvairių atliekų (tame tarpe ir medžių lapų) palikimas yra DRAUDŽIAMAS. Prašome pasirūpinti, kad įvairios atliekos būtų šalinamos tik Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklėse nurodytais būdais.

Perspėjame, kad asmenys pažeidę Mieto tvarkymo ir švaros taisykles yra baudžiami pagal Administracinių nusižengimų kodeksą, kurio 366 straipsnis nurodo, kad Savivaldybių patvirtintų tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo dvidešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų, o šis pakartotinai padarytas administracinis nusižengimas užtraukia baudą nuo vieno šimto keturiasdešimt iki šešių šimtų eurų.

Vadovaujantis Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklėmis, patvirtintomis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. T-559 (suvestinė redakcija nuo 2017-10-19):

7. Teritorijų naudotojai privalo nuolat užtikrinti švarą ir tvarką jiems priskirtose teritorijose:

7.1. valyti ir prižiūrėti kiemus, sklypus, gatves, šaligatvius ir kitas jiems priskirtas teritorijas, surinkti ir išvežti šiukšles ir atliekas;

7.2. mesti sąšlavas į specialiai tam skirtus konteinerius arba kitas specialias surinkimo priemones (dėžės, maišus ir panašiai);

13. Visi komunalinių atliekų turėtojai privalo vadovautis Kauno miesto savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklėmis.

15. Visos šalinamos atliekos turi būti išvežamos tik į tam skirtus sąvartynus, o tinkamos panaudoti ir tvarkytinos atliekos – į tvarkymo, perdirbimo ir kompostavimo aikšteles.

     

Fiziniams ir juridiniams asmenims draudžiama:

25.8. palikti, padėti, išmesti nenaudojamus ar sugedusius, sulūžusius daiktus, įrenginius viešoje vietoje, miško teritorijoje, žaliuosiuose plotuose;

25.13.  versti ar laikyti atliekas tam tikslui nepritaikytose vietose, išmesti bet kokias atliekas gatvėse, aikštėse, skveruose, parkuose, kitose viešose vietose ir kitur, mesti nuorūkas, popierius, įvairias atliekas ar kitaip teršti aplinką, laikyti prekių pakuotes šiam tikslui nepritaikytose vietose, palikti bet kokias atliekas šalia konteinerių;

27. Fiziniai ir juridiniai asmenys, pažeidę Taisykles, yra baudžiami teisės aktų nustatyta tvarka.

 

Apie pažeidimus prašome informuoti Žaliakalnio seniūniją tel. 837 33 19 62; el. p. [email protected]

 

Tik bendromis pastangomis Žaliakalnis bus švaresnis ir gražesnis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content