Informacija Centro seniūnijos gyventojams

2019 m. rugpjūčio mėn. pirmoje pusėje Kauno m. savivaldybės didžiojoje salėje planuojama organizuoti Kauno m. sav. administracijos susitikimą su Kauno Centro seniūnijos bendruomene, kurio metu bus atsakyta į Jūsų ir kitų Centro seniūnijos bendruomenės narių iš anksto ir pasitarimo metu pateiktus klausimus, pasiūlymus.

Todėl, siekiant konstruktyvaus bendravimo ir operatyvaus problemų ar opių klausimų sprendimo, prašome rūpimus klausimus pateikti el. pašto adresu centras@kaunas.lt arba skambinti tel. 837 20 85 20.

Apie tikslų pasitarimo laiką ir vietą informuosime papildomai.

 

Centro seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content