Informacija bendruomeninėms organizacijoms

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo 41 straipsnio nuostatomis, Centro seniūnija organizuoja išplėstinės seniūnaičių sueigos sudarymą.

Išplėstinėje seniūnaičių sueigoje su sprendimo priėmimo teise dalyvauja tos seniūnijos seniūnaičiai ir tos seniūnijos aptarnaujamoje teritorijoje veikiantys bendruomeninių organizacijų deleguoti atstovai.

Seniūnaičių sueigos ir išplėstinės seniūnaičių sueigos kompetenciją, sueigų organizavimą ir sprendimų priėmimo tvarką nustato Kauno miesto savivaldybės seniūnaičių sueigos nuostatai, patvirtinti Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017-07-11 sprendimu Nr. T-438 (toliau – Nuostatai).

Vadovaujantis Nuostatais kiekviena bendruomeninė organizacija į išplėstinę seniūnaičių sueigą gali deleguoti tik vieną dalyvį, turintį balsavimo teisę. Bendruomeninių organizacijų atstovų negali būti daugiau kaip pusė nuo visų seniūnijoje išrinktų seniūnaičių skaičiaus. Jeigu bendruomeninių organizacijų, veikiančių seniūnijos aptarnaujamoje teritorijoje, yra daugiau nei jiems skirta vietų sueigoje, bendruomeninių organizacijų deleguojami atstovai išrenkami ir deleguojami seniūno sušauktame bendruomeninių organizacijų vadovų ar jų įgaliotų asmenų susirinkime. Atstovai išrenkami bendru sutarimu. Esant nesutarimui atstovus išrenka ir deleguoja seniūnaičių sueiga.

Atsižvelgiant į tai, kas aukščiau išdėstyta, prašome Centro seniūnijoje veikiančias bendruomenines organizacijas deleguoti atstovus į išplėstinę seniūnaičių sueigą. Bendruomeninių organizacijų priimtus sprendimus dėl asmenų delegavimo į išplėstinę seniūnaičių sueigą bei tai patvirtinančius dokumentus (protokolo kopiją, asmens sutikimą, asmens kontaktinius duomenis)  prašome iki 2024 m. kovo 8 d. siųsti Centro seniūnijai el. paštu [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content