Informacija apie rengiamą BAST Kauno ąžuolyno gamtotvarkos planą

Informuojame, kad 2018 m. liepos 26 d., 17.10 val. Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje, bus pristatomi rengiamo „Natura 2000” teritorijos „Kauno ąžuolynas“ gamtotvarkos plano preliminarios tvarkymo priemonės ir šios teritorijos (ribos pateikiamos Lietuvos Respublikos saugomų teritorijų valstybės kadastre https://stk.am.lt. ) sprendiniai. Šio pristatymo tikslas – pristatyti planuojamas Kauno ąžuolyno tvarkymo priemones bei sulaukti suinteresuotų institucijų ir visuomenės konstruktyvių pastabų bei siūlymų.

Primename, kad gamtotvarkos planas, tai strateginio planavimo dokumentas, kurio tikslas – nustatyti (patikslinti) tvarkomų objektų apsaugos tikslus, apsaugos ir tvarkymo uždavinius, jų įgyvendinimo priemones, eiliškumą ir vertinimo kriterijus, įvertinant esamas problemas ir veiksnius, darančius poveikį gamtotvarkos planų objektams. Buveinių apsaugai svarbios teritorijos „Kauno ąžuolynas“ gamtotvarkos plano rengėjas – Lietuvos gamtos fondas, Algirdo 22-3, LT-03218 Vilnius, tel. (8 5) 2310700. Gamtotvarkos planas rengiamas Lietuvos gamtos fondui įgyvendinant Europos Sąjungos LIFE programos, LR aplinkos ministerijos ir projekto partnerių finansuojamą projektą „Ekologinio tinklo nuo brandžių medžių priklausomiems organizmams sukūrimas“ (LIFE16 NAT/LT/000701). Daugiau apie projektą ir jo įgyvendinimo eigą galite sužinoti interneto svetainėje https://www.osmoderma.lt/.

„Kauno ąžuolynas“ gamtotvarkos plano sprendiniai bus pristatomi kartu su SĮ „Kauno planas“  parengtais „Kitos paskirties inžinierinių statinių, esančių Kauno ąžuolyno parke, Kaune rekonstrukcijos projekto“ projektiniais pasiūlymais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content