Informacija apie psichologų teikiamą nemokamą pagalbą bendruomenėms, šeimoms ir organizacijoms atsitikus kriziniam įvykiui

Aktuali informacija apie psichologų teikiamą nemokamą pagalbą bendruomenėms, šeimoms ir organizacijoms atsitikus kriziniam įvykiui (žmogaus žūčiai, savižudybei, užpuolimui, nelaimingam atsitikimui ir kt. įvykiui, kuris gali paveikti žmonių grupės psichinę sveikatą).

  • Krizių įveikimo specialistų paslaugos yra nemokamos, jas finansuoja LR Sveikatos apsaugos ministerija.
  • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.
  • Nutikus įvykiui dėl psichologinės pagalbos skambinti 1815.
  • Daugiau informacijos: kriziukomanda.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content