Informacija apie priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimą

Informuojame, kad vykdant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“  pasirašytos valstybės biudžeto lėšų naudojimo sutartys ir skirtos lėšos:

  1. Lampėdžių bendruomenės centro  ,,Kartų bendravimas ir dalijimasis patirtimi Lampėdžių gyvenvietėje “  skirta  5304,64 eurų;
  2. Kauno Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva” ,,Mus vienija bendra veikla“ skirta 9440,00 eurų .

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content