Informacija apie parengtus K. Petrausko ir M. Jankaus g. sankryžos skvero sutvarkymo projektinius pasiūlymus

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos želdynų įstatymu Kauno miesto savivaldybės administracija informuoja apie parengtus K. Petrausko g. ir M. Jankaus g. sankryžos skvero sutvarkymo projektinius pasiūlymus.

OBJEKTAS: apie 0,6 ha K. Petrausko g. ir M. Jankaus g. sankryžos skveras, Žaliakalnio seniūnijoje. Sklypas planuojamoje teritorijoje nėra suformuotas, todėl naudojimo paskirtis ir naudojimo būdas nenustatyti.

PROJEKTO PAVADINIMAS: K. Petrausko g. ir M. Jankaus g. sankryžos skvero sutvarkymo projektas.

PROJEKTUOJAMŲ STATINIŲ KATEGORIJA: nesudėtingi statiniai (pėsčiųjų takai, nauji mažosios architektūros elementai, esamų aikštelių dangų atnaujinimas).

ŽELDYNŲ TVARKYMAS: projektu bus numatytas esamų želdynų tvarkymas (kirtimas, genėjimas ir naujų želdinių įveisimas).

PROJEKTUOTOJAS:

Plano rengėjas – Kauno SĮ „Kauno planas“, kodas 133810450

Kęstučio g. 66A, Kaunas, tel.: (8~37) 220146, el. paštas.: [email protected]

Projekto vadovas Vilius Paipalas, Atestato Nr. A259

STATYTOJAS:

Kauno miesto savivaldybės administracija, įmonės kodas 188764867

Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas, tel.: (8 37) 42 47 06, el. paštas: [email protected]

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima kreipiantis į projektuotoją arba statytoją, nurodytais kontaktiniais duomenimis. Taip pat Žaliakalnio seniūnijos patalpose Partizanų g. 5, Kaune.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content