Informacija apie parengtus A. Samulevičiaus – Samuolio skvero sutvarkymo projektinius pasiūlymus

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos  želdynų įstatymu Kauno miesto savivaldybės administracija informuoja apie parengtus A. Samulevičiaus – Samuolio skvero sutvarkymo projektinius pasiūlymus.

OBJEKTAS: apie 0,36 ha A. Samulevičiaus – Samuolio skveras, Žaliakalnio seniūnijoje. Pagrindinė žemės naudojimo paskirtis – kita, naudojimo būdas – bendro naudojimo (miestų, miestelių ir kaimų ar savivaldybių bendro naudojimo) teritorijos.

PROJEKTO PAVADINIMAS: A. Samulevičiaus – Samuolio skvero sutvarkymo projektas.

PROJEKTUOJAMŲ STATINIŲ KATEGORIJA: nesudėtingi statiniai (pėsčiųjų takai, sporto ir žaidimų paskirties įrenginiai, nauji mažosios architektūros elementai).

ŽELDYNŲ TVARKYMAS: projektu bus numatytas esamų želdynų tvarkymas (kirtimas, genėjimas ir naujų želdinių įveisimas) nekeičiant sklypo pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir naudojimo būdo.

PROJEKTUOTOJAS:

Plano rengėjas – Kauno SĮ „Kauno planas“, kodas 133810450

Kęstučio g. 66A, Kaunas, tel.: (8~37) 220146, el. paštas.: [email protected]

Projekto vadovas Vilius Paipalas, Atestato Nr. A259

STATYTOJAS:

Kauno miesto savivaldybės administracija, įmonės kodas 188764867

Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas, tel.: (8 37) 42 47 06 el. paštas: [email protected]

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima kreipiantis į projektuotoją arba statytoją, nurodytais kontaktiniais duomenimis. Taip pat Žaliakalnio seniūnijos patalpose Partizanų g. 5, Kaune.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content