INFORMACIJA APIE NUMATOMUS KARŠTO VANDENS TIEKIMO STABDYMUS

Bendrovė, siekdama atnaujinti senus susidėvėjusius šilumos tiekimo vamzdynus, R. Kalantos gatvėje vykdo vamzdyno rekonstrukciją. Nors rekonstrukcija vykdoma tik R. Kalantos gatvėje, karšto vandens tiekimą dėl jos laikinai teks stabdyti ir M. Gimbutienės bei T. Masiulio gatvėse esantiems vartotojams.

 

Kadangi rekonstrukcija užtruks ne vieną mėnesį, siekiame darbus organizuoti taip, kad sukeltume kuo mažiau nepatogumų gyventojams ir kad karšto vandens tiekimą būtų galima periodiškai atnaujinti.

 

Numatoma, kad karšto vandens tiekimą teks stabdyti ne mažiau kaip 5 kartus. Kiekvienas sustabdymas truktų savaitę, o kas antrą savaitę karšto vandens tiekimas būtų atnaujinamas.

 

Apie numatomus karšto vandens tiekimo sustabdymus vartotojus informuosime SMS pranešimais, skelbsime informaciją AB „Kauno energija“ interneto svetainėje bei Facebook ir LinkedIn paskyrose, pateiksime pastatų administratoriams ir bendrijų pirmininkams, prašydami pasidalinti ja su gyventojais.

 

Iš anksto atsiprašome visų gyventojų už būsimus nepatogumus ir maloniai prašome kantrybės bei supratingumo. Vamzdyną pakeisti būtina, o patiekti šilumą karštam vandeniui ruošti iš kitų vietų nėra techninių galimybių. Darysime viską, kad šilumos tiekimas karštam vandeniui ruošti būtų atnaujintas kaip įmanoma greičiau.

 

Daugiau informacijos – čia: https://www.kaunoenergija.lt/naujienos/kaune-siemet-bus-vykdoma-11-silumos-tinklu-rekonstrukciju-petrasiunuose-teks-laikinai-stabdyti-karsto-vandens-tiekima/

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content