UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Lapkričio 18 d.

Dėl vandentiekio linijos remonto darbų lapkričio 18 d. nuo 23 val. iki lapkričio 19 d. 6 val. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas Raguvos g., V. Sladkevičiaus g., Kumelių g., M. Daukšos g. Nr. 14, 16, 18. Atnaujinus vandens tiekimą gali pablogėti vandens kokybė. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Liepų g. 28  remontuojamas vandens apskaitos mazgas.  

Tyrulių g. 4, Kalniečių g. 55, Bičiulių g. 3A (Noreikiškės), Jurbarko g. 41 tikrinami vandentiekio tinklai.

Kovo 11 – osios g. 71, Laisvės al. 100, Raudondvario pl. valomi šuliniai.  

  1. Lukšio g. 59 remontuojamas lietaus nuotekų tinklo šulinys.

Debesų g. 8, Kovo 11 – osios g. 71, Marių g. 26A, Laisvės al. 100, Raudondvario pl. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai. 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content