Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemų patikrinimas

Pirmadienį, kovo 18 d., nuo 10.00 valandos visoje Lietuvoje vyks valstybinio lygio civilinės saugos kompleksinės pratybos, bus tikrinamos gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos – centralizuotos ir vietinio valdymo elektros sirenos.

Primename, kad išgirdę perspėjimo sirenas, gyventojai privalo nedelsdami įsijungti radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją. Visuomenė informuojama per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regioninius bei vietinius transliuotojus, siunčiant trumpuosius pranešimus tiesiogiai į gyventojų mobiliuosius telefonus.

Gyventojų prašoma nusistatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimų gavimui. Šios instrukcijos ir detalesnė informacija pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje www.vpgt.lt.

Po patikrinimo prašome gyventojų užpildyti internetinę apklausą: bit.ly/sirenos.

Siekiant įvertinti gyventojų perspėjimo ir informavimo mobiliųjų operatorių tinklais siunčiamais pranešimais į telefonus sistemos (toliau – GPIS) funkcinį efektyvumą ir perspėjimo pranešimų gavėjo pasiekiamumą, prašome visų Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (toliau – VPGT) darbuotojų turinčių tarnybinius telefono numerius, po patikrinimo užpildyti internetinę apklausą: arcg.is/0z0L5v.

Ryšių su visuomene skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content