Gyventojų dėmesiui

 Nuo 2019 m. gruodžio 16 d. galite teikti naujus prašymus dėl Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis 2020 metais gauti.

Pateikti prašymą galite savo gyvenamosios vietos seniūnijoje.

Prašymus pirmajam 2020 m. dalinimui galite teikti iki sausio 22 d.

  • Pavėlavę asmenys prašymus galės pateikti ir po šios datos, tačiau tuomet paramą maistu gaus vėlesniais mėnesiais.
  • Pateikiant prašymą būtina turėti asmens tapatybės dokumentą, neįgalumo pažymėjimą bei esant poreikiui ir kitus patvirtinančius dokumentus.

Informuojame, kad PRIIMINĖJAMI prašymai dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo

  • Pirmadieniais 8:00-17:00 val.
  • Trečiadieniais 8:00-17:00 val.
  • Penktadieniais 8:00-15:45 val.

 

Pietų pertrauka nuo 12:00 iki 12:45 val.

Prieššventinėmis dienomis dirbama valanda trumpiau.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content