Gyvenamosios vietos paslaugų užsakymo internetu aprašymas

Elektroniniu būdu galima užsakyti šias paslaugas:

  1. Deklaruoti gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje;
  2. Pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą išdavimas;
  3. Pažymos gyvenamosios patalpos savininkui (-ams) išdavimas;
  4. Deklaruoti išvykimą iš Lietuvos Respublikos;
  5. Gyvenamosios vietos deklaravimo duomenų naikinimas patalpų savininko prašymu;
  6. Prašymas įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą;
  7. Pažyma apie savo šeimos sudėtį.

– per e. valdžios vartus – portale www.epaslaugos.lt iš paslaugų gyventojams pasirinkus kategoriją „Seniūnijos, savivaldybės“ ir paslaugą „Gyvenamosios vietos deklaravimas Lietuvoje“ arba „Gyvenamosios vietos deklaravimas išvykstant iš Lietuvos“.

– per Registrų centro savitarną – https://www.registrucentras.lt/savitarna/. Prisijungus prie savitarnos, pasirinkti horizontalioje menių juostoje Gyventojų registras, tuomet vertikalioje meniu juostoje pasirinkti El. paslaugų pasirinkimo vedlys, po to atsiradusios vidurinės sekcijos skiltyje Kokio tipo paslaugos Jus domina pažymėti 3 punktą Seniūnijos ir spausti mygtuką Tęsti. Atsinaujinusios vidurinės sekcijos skiltyje Kuri seniūnijos teikiama paslauga Jus domina pažymėti vieną iš Jums aktualių paslaugų ir spausti mygtuką Tęsti. Pasirinkus paslaugą, toliau pildyti nurodytus langelius. Pažymime, kad užsakant paslaugą Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą yra numatyta galimybė kartu su pažyma gauti daugiakalbę pažymos formą užsienio valstybių organizacijoms teikti.

Aprašymai kaip užsakyti paslaugas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content