„Grok, Jurgeli“ šventė spalio 9 dieną!

Šilta ir daininga „Grok, Jurgeli” šventė, nepaisant visų šiuo metu iškilusių iššūkių, vėl kviečia visus smagiai ir saugiai praleisti dar vieną nepakartojamą vakarą kartu su šauniausiomis liaudiškos muzikos kapelomis iš visų šalies regionų.

Dalyvauja kapelos: „Lėvena” (Panevėžio r.), „Radvija” (Radviliškis), „Karčema” (Šilutė), „Punelė” (Alytaus r.), „Ūkininkas”, „Pivašiūnai”, Zyplių dvaro kapela, ansamblis „Tarškutis”.

Renginį ves  – renginių vedėjas bei atlikėjas Giedrius Leškevičius su aktore Birute Prekevičiūte.

 Žalgirio arenoje spalio 9 d. 16 val..

 Pagal galiojančius teisės aktus, įėjimas su galimybių pasais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content