Gričiupio seniūnijos seniūnaičių rinkimų rezultatai

Vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės  seniūnaičių rinkimo tvarkos aprašo, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2021 m. balandžio 20 d. sprendimu Nr. T- 149, 61 punktu ,,Rinkėjai, nesutinkantys su seniūnaičių rinkimų rezultatais ar turintys pastabų ir pretenzijų dėl seniūnaičių rinkimų, per 5 darbo dienas po rinkimų turi teisę raštu teikti pastabas ir pretenzijas. Rinkėjų pastabas ir pretenzijas nagrinėja Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu tam tikslui sudaryta komisija (toliau – Apeliacinė komisija). Apeliacinės komisijos nariais negali būti Komisijos nariai. Apeliacinė komisija sprendimą turi priimti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo jos sudarymo dienos“, t. y. 2023 m. spalio 23-27 dienomis rinkėjai turi teisę raštu teikti pastabas ir pretenzijas.

Seniūnaičių sąrašą savo įsakymu patvirtins Savivaldybės administracijos direktorius. Įsakymas bus rengiamas apskundimo terminui pasibaigus.

Preliminarūs seniūnaičių rinkimų rezultatai:

Seniūnaitija Internetu Seniūnijoje ir namuose Viso
Kovo 11-osios g.
KAMILĖ CIBULSKAITĖ 1 0 1
GINVILĖ PILĖNAITĖ 7 0 7
Pašilės g.
RŪTA STOKIENĖ 1 2 3
Studentų g.
DAINA MASIONYTĖ 1 0 1
EGLĖ ENRIKA KRIVICKĖ 12 4 16
MARTYNAS PETRAITIS 18 0 18
Žuvinto g.
SIGITAS ŠLIAŽAS 10 0 10

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content