Gričiupio seniūnijoje pasirašytas saugios kaimynystės susitarimas

„Saugi kaimynystė“ – viena iš nusikaltimų prevencijos programų, didinanti žmonių saugumo jausmą, suteikianti visuomenei galimybę aktyviai dalyvauti prevencinėje veikloje, skatinanti policijos ir visuomenės bendradarbiavimą. Džiugu, kad vis daugiau gyventojų supranta, jog niekas kitas nepasirūpins jų saugia gyvenamąja aplinka geriau, nei jie patys.
Aktyvūs Studentų g. 9 namo gyventojai, atstovaujami bendrijos pirmininkės, įkūrė saugios kaimynystės grupę pasirašydami trišalį susitarimą tarp policijos ir Gričiupio seniūnijos.

Kauno Žaliakalnio PK bendruomenės informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content