Dėkojame gerumo akcijos „Gražiname šeimą nuo senolio iki anūko” dalyvėms

2023.12.12  Vilijampolės seniūnijoje KIGSA – Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos  narės – savanorės gražino įvairaus amžiaus Vilijampolės seniūnijos gyventojas  gerumo akcijoje ,,Gražiname šeimą nuo senolio iki anūko”.

Dėkojame KIGSA narėms už savanorystę, bendrystę ir darbą be atlygio. Už renginio organizavimą dėkojame Vilijampolės rytinės seniūnaitijos seniūnaitei Dianai Bučinskienei ir Vilijampolės Vakarinės seniūnaitijos seniūnaitei Jolantai Mačiulienei.

Visada smagu daryti gerus darbus, o juos atlikti kolektyviškai visada dar smagiau!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content