Girstupio bibliotekoje atidaryta Ryčio Zemkausko lentyna

Gričiupio seniūnijoje Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje vasario 24 dieną vyko susitikimas su televizijos žurnalistu ir laidų kūrėju, rašytoju Ryčiu Zemkausku, kuris dalyvauja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projekto „Bibliotekos pažangai 2“ iniciatyvoje „Atrask vaikystės biblioteką“. Šios iniciatyvos tikslas – į bibliotekas pritraukti ir jų globėjais padaryti veiklius bei iniciatyvius šalies žmones, kurie galėtų prisidėti prie bibliotekose vykdomų veiklų, susitikti su vietos bendruomenėmis.

Rytis Zemkauskas, vaikystėje lankęsis Girstupio bibliotekoje, tapo jos globėju, padovanojo knygų.  Renginio metu buvo atidaryta Ryčio Zemkausko, Girstupio bibliotekos globėjo, lentyna. Svečias pristatė dovanojamas knygas, aptarė bei pakomentavo laidų ciklo „Alchemija“ įrašą, atsakė į gausius susitikimo dalyvių klausimus.

20160224_19224020160224_181033  20160224_18110320160224_181054

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content