Girstučio kultūros rūmuose V.K. Slavinsko tapybos darbų parodą „Naujos vizijos“.

Kaune Girstučio kultūros rūmuose 2018-10-27 iškilmingai pristatyti dailininko Viliaus Ksavero Slavinsko tapybos darbai parodoje „Naujos vizijos“.

Dailininkas Vilius Ksaveras Slavinskas gimęs 1943 metais Kaune. Parodose dalyvauja nuo 1978-ųjų metų. Visuomenei surengęs daugiau nei 100 asmeninių parodų. Viliaus Ksavero Slavinsko sukurtais darbais grožėjosi ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, Švedijoje, Kanadoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Prancūzijoje. Dailininkas dalyvavo daugiau nei 80 grupinių parodų Lietuvoje, JAV, Baltarusijoje, Rusijoje, Suomijoje. Koordinavo ir organizavo daugiau nei 30 grupinių parodų.

Kaune Girstučio kultūros rūmuose parodoje „Naujos vizijos“ pristatomi naujausi dailininko tapybos darbai. Asociacijos Kovo 11-osios gatvės bendrijos prezidentas Raimundas Kaminskas, tardamas sveikinimo žodį, pasidžiaugė, kad Gričiupio seniūnijoje vykstančių kultūrinių renginių sąrašą papildė dar vienas, nemažiau svarbus renginys – Viliaus Ksavero Slavinsko tapybos darbų paroda „Naujos vizijos“. Bendrijos prezidentas nuoširdžiai padėkojo dailininkui už suteiktą galimybę kauniečiams pasigrožėti jo tapybos darbais.

Gričiupio seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content