Gerumo akcija ,,Gražiname visą šeimą – nuo senolių iki anūkų”

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos  iniciatyva 2023 m. gruodžio 12 d. (antradienį)  14 val. Vilijampolės seniūnijos patalpose (A. Stulginskio g. 61), organizacinio komiteto iniciatorė, Vilijampolės vakarinės seniūnaitijos seniūnaitė Jolanta Mačiulienė ir Vilijampolės rytinės seniūnaitijos seniūnaitė Diana Bučinskienė kviečia Vilijampolės seniūnijos gyventojus į organizuojamą gerumo akciją  -„Gražiname visą šeimą – nuo senolių iki anūkų!” .

Jus pasitiks kirpėjai, grožio specialistai, kurie teiks paslaugas neatlygintinai. Norinčius fotografuos profesionalus fotografas.

Dalyvaujančius prašome registruotis iš anksto tel. nr. (8 37) 26 06 30.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content