„Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“

Vilijampolės seniūnija – straipsniai : „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“//

Informacija apie akciją „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“

 

Akciją „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ jau antrus metus iš eilės vykdo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Akcijos metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai gali teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti.

Nugalėtojai bus renkami 6 skirtingose nominacijose pagal klientų grupes: už darbą su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene bei už darbą su patiriančiais krizę. Nugalėtojus išrinks vertinimo komisija.

„Geriausio socialinio darbuotojo“ vardą pelnę socialiniai darbuotojai rugsėjo 27-ąją – Lietuvos socialinio darbuotojo dieną – iškilmingo renginio metu bus apdovanoti aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsteigtu apdovanojimu – „Gerumo Žvaigžde“ ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės padėkos raštais.

Savo kandidatūras galima teikti nuo 2015 m. birželio 26 d. iki 2015 m. rugpjūčio 20 d. imtinai, adresu [email protected] (laiško temos laukelyje prašome parašyti konkurso pavadinimą).

Kandidatūras gali teikti tiek fiziniai asmenys, tiek bendruomenių nariai, tiek nevyriausybinės ar valstybinės institucijos.

Konkurso „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ pretendentų atrankos kriterijai:

 

1. Pretendentas yra socialinis darbuotojas, socialinio darbo organizatorius, specialistas socialiniam darbui.

2. Dirba socialinių paslaugų įstaigose, sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose ir pan. su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene, patiriančiais krizes.

3. Yra įgijęs Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymo 20 straipsnio 3 dalyje numatytą išsilavinimą ir nuolat tobulina savo profesinę kompetenciją.

4. Turi autoritetą bendruomenėje, juo pasitiki žmonės, su kuriais jis dirba, yra pateikti palankūs klientų atsiliepimai apie socialinio darbuotojo veiklą.

5. Geba suburti kolegas bendram darbui ir sėkmingai dirba tarpžinybinėje komandoje.

6. Yra iniciatyvus, aktyvus bendruomeninėje veikloje, į šią veiklą geba įtraukti ir savo klientus.

 

 Kviečiame visus Vilijampolės seniūnijos gyventojus teikti kandidatūras „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimams”

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content