Geriausias 2018 metų policijos patrulių ekipažas

2019-02-07 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau- Kauno apskr. VPK) Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas kartu su Kauno miesto savivaldybės administracijos filialo Centro seniūnijos seniūnu Mariumi Švaikausku bei Kauno miesto Centro seniūnijos bendruomenės pareigūnu Dariumi Joneikiu apsilankė pas Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės I-osios kuopos pareigūnus. Vykdant projektą „Pramogauk saugiai Kaune“, analizuojant pasiektus rezultatus, renkant atsiliepimus iš Kauno m. Centro seniūnijos gyventojų, įstaigų, įmonių ir organizacijų buvo išrinktas geriausias 2018 metų policijos patrulių ekipažas. Juo tapo Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės I-osios kuopos I-ojo būrio vyriausieji patruliai Deividas Kuncaitis ir Erikas Pocius. Atvykę svečiai padėkojo už puikiai atliktą pareigą ginti, saugoti ir padėti Kauno miesto Centro seniūnijos teritorijoje per 2018 metus.

Patruliams buvo įteiktos padėkos ir atsiminimo dovanėles. Siekiant 2019 metais dar daugiau įtraukti visuomenės į policijos veiklos vertintojus bei konkursą „Geriausias 2019 metų policijos patrulių ekipažas“ įgyvendinti kuo objektyviau prie Kauno miesto Centro seniūnijos įėjimo įrengsime „Pasitikėjimo dėžutę“, kurioje galės palikti savo vertinimus apie policijos darbą gyventojai, įmonių, įstaigų ar organizacijų atstovai bei pranešti apie neigiamus reiškinius Centre ar Senamiestyje.

Kauno apskr. VPK informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content