Galimybė mokytis Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre

Mokymo centras  atviras visiems norintiems mokytis, tobulėti ir augti kartu, savo veikla skatinantis mokymosi visą gyvenimą motyvaciją ir didesnes integracijos į darbo rinką galimybes.

Informacija apie priėmimą mokytis dieniniame skyriuje www.mpcentras.lt 

 Suaugusiųjų profesinio mokymo skyrius yra Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro padalinys, kuriame mokytis gali  asmenys, registruoti Užimtumo tarnyboje, arba norintys keisti jau turimą profesiją. Mokslas Suaugusiųjų profesinio mokymo skyriuje finansuojamas darbdavių,  asmeninėmis ar Užimtumo  tarnybos ( www.uzt.lt ) lėšomis.

Dirbantys pagal siūlomas įgyti profesijas, neturintys kvalifikacijos, bet turintys ne mažesnį kaip 1 m. darbo stažą, gali įsivertinti darbo patirties ir savišvietos būdu įgytas kompetencijas, laikyti asmens įgytų kompetencijų vertinimo egzaminą  ir gauti  Profesinio mokymo diplomą.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content