GAL PADAINUOJAM?

Renginių ciklo „Skandinavijos dienos Kaune 2022“ proga, restorane „Miesto Sodas“ kviečiame pasimėgauti Švedijos atlikėjų sukurtomis dainomis bei jas uždainuoti kartu!

Tai Švedijoje gyvuojanti tradicija Allsång, burianti bendruomenes ir primenanti lietuvišką dainų šventę. Šio vakaro tikslas – visiems kartu sukurti gerą atmosferą.

Restorane gyvai skambės švedų atlikėjo Bjorn Elmgreen atliekamos dainos, kurių repertuaras buvo specialiai atrinktas iš tokių garsių Švedijos grupių kaip ABBA, Roxette ir kt.

Jei mėgstate muziką, o šie pavadinimai sukelia geras emocijas ir nostalgiją – šis vakaras kaip tik Jums!

Vakaro vedėjas – Juozas Liesis

Daugiau informacijos tel. (8 37) 42 40 11

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content